Kosaram 0

Bimat vélemények és ajánlások.

  • TN
    Tibor Nagy
    Ellenőrzött értékelés

    Ha követi az orvos tanácsát, és a Bimatot az utasításoknak megfelelően használja, akkor a gyógyszer tökéletesen működni fog. Legalábbis az én tapasztalatom ezt mutatja.

  • IB
    Irén Bálint
    Ellenőrzött értékelés

    Az orvos ezt a gyógyszert írta fel nekem hypotrichosis (szempillanövekedés hiánya) ellen. Jól működik. Nincs panasz.

  • ZM
    Zoltán Mészáros
    Ellenőrzött értékelés

    Ezeknek a cseppeknek a használata után dermatitisz alakult ki nálam. Nagyon sajnálom. Nagyszerűen működött a szememre. Az orvos azt mondta, hogy ez a mellékhatás elég ritka. Bosszankodom.

  • AK
    Aranka Kovács
    Ellenőrzött értékelés

    Figyelmeztetni szeretném mindenkit, aki épp most kezdte el használni a Bimatot. Semmi esetre se használjon dupla adagot, ha elfelejtette tegnap használni a cseppeket!! Egyszer megszegtem azt az arany szabályt, és borzasztó fájdalommal és gyulladással fizettem érte.

  • LS
    Lukács Sárközi
    Ellenőrzött értékelés

    Fel kellett adnom ezeket a cseppeket, mert a használatuk után depresszióba estem. Az orvos azt mondja, hogy a cseppeknek nincs köze hozzá. De más a véleményem.

Új ajánlás

Weboldal
Szállítás
Ár / Teljesítmény
Javaslat
4.93
15 Vélemény
5 csillag:
(15)
4 csillag:
(0)
3 csillag:
(0)
2 csillag:
(0)
1 csillag:
(0)
Cookie-szabályzat

Saját és harmadik féltől származó cookie-kat használunk a böngészési élmény javítása és az Ön számára érdekes tartalom biztosítása érdekében. A böngészés folytatásával elfogadja cookie-kra vonatkozó szabályzatunkat. További információért forduljon szakembereinkhez.