Kosaram 0

Bimat vélemények és ajánlások.

  • GM
    Gábor Molnár
    Ellenőrzött értékelés

    Ezek megbízható és magas minőségű cseppek a zöldhályog kezelésére és a látás védelmére. Három éve használom a Bimatot, és teljesen elégedett vagyok vele.

  • VT
    Veronika Török
    Ellenőrzött értékelés

    Most egy rövid szünetet tartok a kezelésben (orvosom javasolta), és kicsit pihenek a cseppek által okozott szédüléstől. Remélem, a jövőben nélkülük is meg fogok tudni lenni.

  • ÁS
    Ádám Szabó
    Ellenőrzött értékelés

    Elégedett vagyok az hatással, de van egy panaszom. A csomag túl kicsi, és egy hónapra nem elég. Szeretném, ha a gyártó javítaná ezt.

  • EK
    Evelin Kovács
    Ellenőrzött értékelés

    Ezek a legjobb zöldhályog cseppek, amiket próbáltam. Higgye el, működnek, van tapasztalatom. 75 éves vagyok.

  • RB
    Regina Bálint
    Ellenőrzött értékelés

    A cseppek felvitelét követően a szemem vörös lett. Kimondottan megduzzadtak a szemhéjaim, és éreztem a "homokot a szememben". Kiderült, hogy allergiám van. Vigyázattal használja, és mindig konzultáljon az orvosával.

Új ajánlás

Weboldal
Szállítás
Ár / Teljesítmény
Javaslat
4.93
15 Vélemény
5 csillag:
(15)
4 csillag:
(0)
3 csillag:
(0)
2 csillag:
(0)
1 csillag:
(0)
Cookie-szabályzat

Saját és harmadik féltől származó cookie-kat használunk a böngészési élmény javítása és az Ön számára érdekes tartalom biztosítása érdekében. A böngészés folytatásával elfogadja cookie-kra vonatkozó szabályzatunkat. További információért forduljon szakembereinkhez.