Kosaram 0

Bimat vélemények és ajánlások.

  • ET
    Elemér Takács
    Ellenőrzött értékelés

    Ez a gyógyszer tökéletesen megfelelt nekem! Nincs mellékhatás! 1000-ből 10.

  • AM
    Adél Mészáros
    Ellenőrzött értékelés

    Gyógyszerhasználati tapasztalatom öt év. A legkellemetlenebb mellékhatás a szem vörössége. Ezen kívül csak dicsérni tudom a hatást.

  • VK
    Viktória Kovács
    Ellenőrzött értékelés

    Nem vagyok a legfelelősebb páciens, és néha elfelejtem becseppenteni a szemembe. Emiatt nem mindig stabil a nyomásom a vizsgálatok során. De összességében elégedett vagyok a cseppek hatásával, és hálás vagyok az orvosomnak a receptért.

  • ZS
    Zoltán Szabó
    Ellenőrzött értékelés

    A Bimat már nyolc éve része mindennapi rutinomnak. Először az orvosnak és nekem meg kellett határoznunk a megfelelő adagot és elvégeznünk néhány tesztet. Most a szemnyomásom normális. Ezek a cseppek garantálják, hogy ne legyenek kellemetlen meglepetések.

  • ZV
    Zsófia Varga
    Ellenőrzött értékelés

    Sosem, hallasz engem? Sosem használja a Bimatot szempillanövekedéshez orvosi recept nélkül. Én vagyok az a bolond, aki kockáztatta a szemegészségét a szépségért. Most antihisztamin kurzust veszek. Ezt az értékelést azért írom, hogy figyelmeztessem ugyanolyan "esztétikai" rajongókat, mint én.

Új ajánlás

Weboldal
Szállítás
Ár / Teljesítmény
Javaslat
4.93
15 Vélemény
5 csillag:
(15)
4 csillag:
(0)
3 csillag:
(0)
2 csillag:
(0)
1 csillag:
(0)
Cookie-szabályzat

Saját és harmadik féltől származó cookie-kat használunk a böngészési élmény javítása és az Ön számára érdekes tartalom biztosítása érdekében. A böngészés folytatásával elfogadja cookie-kra vonatkozó szabályzatunkat. További információért forduljon szakembereinkhez.