Ventolin inhalátor vélemények és beszámolók
-
MHMária HorváthEllenőrzött értékelés
Nem emlékszem, milyen élni Ventolin nélkül. A felnőtt életem nagy részében velem volt. Mindig segít, így a rohamok nem érnek váratlanul. Néha, a gyógyszer belégzése után kicsit szédülök. De ez semmi, mert néhány perc alatt javítja a légzésemet.
-
ISIstván SzabóEllenőrzött értékelés
Egész életemben tipikus asztma tüneteim voltak. De valamiért az orvosok azt hitték, hogy sok allergiám van. Csak 18 éves koromban tudtam meg a valódi diagnózisomat - bronchiális asztma. És most a Ventolin a legjobb társam és életmentőm. Soha nem hagy cserben és pár perc alatt simává teszi a légzésemet.
-
PBPéter BaloghEllenőrzött értékelés
A diagnózisom bronchiális asztma. Több mint 20 éve használom a Ventolint. Csak szükség esetén használom. Vannak napok, sőt hetek, amikor nem szükséges hozzányúlni. Ezért gondolom, hogy nincs toleranciám a gyógyszerrel szemben. Mindig ugyanolyan jól és gyorsan működik.
-
KTKrisztina TóthEllenőrzött értékelés
A családom már régóta ismeri ezt a gyógyszert. Nagyapám használta a Ventolin inhalátort. Asztmája volt, és Ventolin nélkül egyszerűen megfulladt. Most én is ugyanezekkel az okokkal használom, és mindig jól végzi a dolgát.
