Kosaram 0

Ventolin inhalátor vélemények és beszámolók

  • MH
    Mária Horváth
    Ellenőrzött értékelés

    Nem emlékszem, milyen élni Ventolin nélkül. A felnőtt életem nagy részében velem volt. Mindig segít, így a rohamok nem érnek váratlanul. Néha, a gyógyszer belégzése után kicsit szédülök. De ez semmi, mert néhány perc alatt javítja a légzésemet.

  • IS
    István Szabó
    Ellenőrzött értékelés

    Egész életemben tipikus asztma tüneteim voltak. De valamiért az orvosok azt hitték, hogy sok allergiám van. Csak 18 éves koromban tudtam meg a valódi diagnózisomat - bronchiális asztma. És most a Ventolin a legjobb társam és életmentőm. Soha nem hagy cserben és pár perc alatt simává teszi a légzésemet.

  • PB
    Péter Balogh
    Ellenőrzött értékelés

    A diagnózisom bronchiális asztma. Több mint 20 éve használom a Ventolint. Csak szükség esetén használom. Vannak napok, sőt hetek, amikor nem szükséges hozzányúlni. Ezért gondolom, hogy nincs toleranciám a gyógyszerrel szemben. Mindig ugyanolyan jól és gyorsan működik.

  • KT
    Krisztina Tóth
    Ellenőrzött értékelés

    A családom már régóta ismeri ezt a gyógyszert. Nagyapám használta a Ventolin inhalátort. Asztmája volt, és Ventolin nélkül egyszerűen megfulladt. Most én is ugyanezekkel az okokkal használom, és mindig jól végzi a dolgát.

  • LF
    László Farkas
    Ellenőrzött értékelés

    A görcs azonnal megszűnik; a légzés könnyűvé és szabadá válik. Nagyszerű, hogy vannak ilyen gyógyszerek.

Új ajánlás

Weboldal
Szállítás
Ár / Teljesítmény
Javaslat
4.84
17 Vélemény
5 csillag:
(16)
4 csillag:
(1)
3 csillag:
(0)
2 csillag:
(0)
1 csillag:
(0)
Cookie-szabályzat

Saját és harmadik féltől származó cookie-kat használunk a böngészési élmény javítása és az Ön számára érdekes tartalom biztosítása érdekében. A böngészés folytatásával elfogadja cookie-kra vonatkozó szabályzatunkat. További információért forduljon szakembereinkhez.