Tretinoin Gel vélemények és beszámolók
-
ZMZsófia MolnárEllenőrzött értékelés
Az A-Ret Gél 20 g 0,05% emlékeztetett arra, milyen sima bőrrel rendelkezni akne nélkül. Öt évig tartó akneharc után majdnem elfelejtettem, milyen szép bőrrel rendelkezni. Az első kezelési hónap nem volt könnyű. Át kellett mennem a bőrpíron és irritáción. De tudtam, hogy sokan küzdenek ezzel a problémával, és türelmesen vártam a javulásokat. Az én esetemben csak a második hónap végén jelentek meg. Az akne gyógyult, és most a bőröm gyönyörűen néz ki.
-
PBPéter BaloghEllenőrzött értékelés
Csak 27 éves vagyok, de a bőröm mindig fáradt és élettelennek tűnik. Jól eszek, rendszeresen edzek és elegendő időt töltök a szabadban, de az arcom mégis azonnal fáradtnak látszik. A kozmetikusom azt javasolta, hogy használjam ezt a gélt. Egy hónap használat után észrevettem, hogy a bőröm ragyog. Frissebbé és simábbá vált. Csodálatos érzés.
-
EFEszter FarkasEllenőrzött értékelés
Ajánlom ezt a pattanás elleni szeret, ha hajlandó elviselni a gyönyörű bőr érdekében. Annyira elfáradtam a pattanásoktól, hogy készen álltam néhány hétre piros, hámló arccal. Ezt követően a bőr tisztulni kezdett. Három hónap után a pattanásaim majdnem eltűntek. Bárcsak tudtam volna a gél létezéséről 10 évvel ezelőtt.
-
KHKatalin HorváthEllenőrzött értékelés
Elkezdtem használni a Retin-A gélt az öregedésgátló hatás miatt. Egy hét használat után a bőröm kipirosodott, hámlott és irritálódott. Nem vagyok hajlandó ilyen áldozatot hozni a ráncok kisimításáért, így abbahagytam a használatát.
-
MSMárton SzabóEllenőrzött értékelés
Nagyon érzékeny a bőröm, hajlamos a ráncokra. Így 28 évesen már az öregedés jeleit mutatom: ráncok a szem körül, tágult pórusok és kiemelkedő nasolabialis redők. A Tretnoin Gél az első anti-aging szer, amit kipróbáltam. És valóban működik. Két hét használat után az arcom hozzászokott a gélhez, és nem volt több irritáció. A pórusaim kisebbek lettek, a bőröm rugalmassága javult, és az arcom teltnek és hidratáltnak tűnt. Örülök, hogy kipróbáltam ezt a gélt.
