Tretinoin krém vélemények és beszámolók
-
BSBence SzabóEllenőrzött értékelés
Először azért kezdtem el használni, hogy megszabaduljak a felnőtteknek szóló aknától. Ezután alkalmaztam, hogy a bőröm fiatalabbnak tűnjön. Eddig a Retin-A krémmel való történetem 25 éve tart. Az emberek sosem találnak rá az aktuális koromra. Legalább 10 évvel fiatalabbnak tűnök. Ami a mellékhatásokat illeti, az elején hámlás és pirosság fázisai voltak, de ez nem állított meg. Egészséges bőr nélkül ráncokkal megéri.
-
ZFZsófia FodorEllenőrzött értékelés
40 éves vagyok, és nemrég kezdtem el használni ezt a krémet a bőr fiatalítására és az öregedési foltok eltávolítására. Már két hónap után látható változásokat látok. A bőröm fiatalabbá és világosabbá vált, és a finom vonalak kevésbé észrevehetőek. Nagyon örülök!
-
ÁÁdámEllenőrzött értékelés
Tapasztalatom ennek a gyógyszernek a felhasználásával nagyszerű volt. 3 hónap használat után a bőröm teljesen tiszta lett. Rettenetesen bizonytalan voltam az akne miatt, és elkerültem az embereket a bőrproblémáim miatt. Most végre szabadnak érzem magam, és rendben vagyok a kinézetemmel.
-
LBLászló BálintEllenőrzött értékelés
Ezt a krémet használom a bőr fotó-öregedése ellen. Több mint 20 évvel ezelőtt kezdtem el használni, és soha nem bántam meg ezt a döntést. 60 éves vagyok, és porcelánhoz hasonló bőrtextúrám van. Az emberek folyamatosan megkérdeznek a bőrápolási rutinomról. Sosem használtam botoxt vagy hasonló dolgokat. Azonban szinte nincsenek ráncok. A Retin-A minden elismerést megérdemel.
