Rybelsus vélemények és ajánlások
-
GSGizella SzilágyiEllenőrzött értékelés
Eddig csak két hétig szedem a gyógyszert, és nincs látható eredmény. A pirula bevétele után a nap első felében kicsit hányingerem van. Remélem, hogy a tabletták hamarosan elkezdenek hatni. Majd meglátjuk.
-
JFJudit FarkasEllenőrzött értékelés
Második gyermekem születése után teljesen elfelejtettem az egészséges táplálkozást, híztam és 2. típusú cukorbetegséget diagnosztizáltak nálam. Nos, most hosszú munkám van előttem. A Rybelsust szedését követő egy hónap után már láttam a pozitív eredményeket. Elment 10 font, és nincsenek mellékhatásaim. Ma az az első nap, amikor az adagom 7 mg-ra emelkedett. Remélem, hogy a testem megbirkózik vele.
-
GBGábor BaloghEllenőrzött értékelés
Az én hibám, hogy 2. típusú cukorbetegségbe hoztam a testemet. Sajnálatos módon most már nem tudok gyógyszer nélkül élni. Az orvosom azt tanácsolta, hogy próbáljam ki a Rybelsust, hogy legalább 22 fontot veszítsek és normalizáljam a glükózszintemet. Az első két hét után sikerült majdnem 5 fontot veszítenem. Nagyszerű eredménynek tartom. Alig várom, hogy visszamenjek az orvoshoz és elkérjem az A1C-emet.
-
ANAndrea NagyEllenőrzött értékelés
A diagnózisom a 2. típusú cukorbetegség és az előzetes elhízás. A gyógyszer jól működött rajtam, amikor a legkisebb adagot, 3 mg-ot szedtem. Amint az orvos növelte az adagot, a helyzet drámaian rosszabb lett. Gyakran hánytam. Úgy érzem, hogy az étel nem emésztődik a gyomromban, még akkor is, ha nagyon keveset eszem. Nem hiszem, hogy el tudnám viselni ezt a kezelést. Kérni fogom az orvost, hogy csökkentse az adagot 3 mg-ra, vagy írjon fel másik gyógyszert.
